UBNT POE-50-60W, PoE zdroj 50V/1,2A, 60W, pro AirFiber
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1,2A určený výhradně pro bezdrátový spoj AirFiber. Maximální výstupní výkon je 60W. Parametry: Název; Hodnota; Gigabit LAN: Ano; Počet vý...Další informace
Výrobce
  Ubiquiti
Part No.
POE-50-60W
Kód
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Běžná prodejní cena bez DPH
Vaše cena bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
    Poptat lepší cenu
    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář
    Popis
    Kvalitní gigabitový PoE adaptér s uzemněním, indikační LED. Výstupním napětím 50V a max.proudem 1,2A je určený výhradně pro bezdrátový spoj AirFiber. Maximální výstupní výkon je 60W.
    Obsah balení: Adaptér, napájecí kabel
    Parametry
    Kategorie Napájení a UPS
    Místní signalizace LED
    Fyzické parametry
    Hloubka (mm) 101
    Hmotnost (kg) 0.196
    Provedení Volně ležící
    Provozní teplota 0° až +40°C