MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 24x GLAN, 2x SFP+
Výrobce
  MikroTik
Part No.
CRS326-24G-2S+RM
Kód
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Běžná prodejní cena bez DPH
Vaše cena bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
    Poptat lepší cenu
    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář
    Popis
    Co se konektorové výbavy týče, switch disponuje 24 GLAN porty (10/100/1000) s podporou pasivního PoE na prvním portu, dvojicí SFP/SFP+ portů podporující jak 1.25 Gbps tak 10 G moduly, RJ45 sériovým portem a napájecím konektorem na zadní straně s variabilním napájením 9 až 30 V DC.
    Parametry:
    Název Hodnota
    DHCP: Ano
    Shoda: CE
    LAN port: 24 x 10/100/1000 Mbps MDI/MDI-X
    Rozhraní: LAN, RJ45 serial port
    Spotřeba (W): 24
    Procesor: 800 MHz
    RAM (MB): 512
    Sloty: 2x SFP+
    Hmotnost (kg): 1,64
    LED indikace: Ano
    OS: Mikrotik v5 - RouterOS Level 5
    Podpora IPv6: Plná
    Rozměry (mm): 44 x 440 x 144
    Napájení max (jack) (V): 230
    Provozní teplota (°C): -35 až 65
    Obsah balení
  • Zařízení
  • Napájecí adaptér 24 V / 1.2 A