MikroTik CRS326-24G-2S+IN
MikroTik CRS326-24G-2S+IN
Výrobce
  MikroTik
Part No.
CRS326-24G-2S+IN
Kód
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Běžná prodejní cena bez DPH
Vaše cena bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
    Poptat lepší cenu
    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář
    Popis
    Parametry
    Název Hodnota
    Provedení Desktop, 1U
    Šasi Kovové
    CPU 98DX3236A1
    Frekvence CPU 800 MHz
    Počet CPU jader 1
    RAM 512 MB
    Velikost interního úložiště 16 MB
    Rychlosti LAN 24x 10/100/1000 Mbps
    Optické rozhraní 2x 1G/10 Gbps SFP+
    Web management Ano
    Funkce VLAN, QoS
    Operační systém SwOS, RouterOS - L5
    Typ napájení DC konektor, PoE
    Napájení přes konektor / PoE 10 .. 30 V DC
    Max. spotřeba energie 21 W
    Rozměry (Š x V x H) 285 x 44 x 144 mm
    Provozní teplota -40°C až 60°C
    Obsah balení
    • Zařízení
    • Napájecí adaptér 24 V / 1.2 A