ADEL System CBI60048A, průmyslový zálohovaný zdroj, 48V/12,5A, 600W, IP dohled
Pokročilý průmyslový zálohovaný zdroj, 48V/15A, 600W s Ethernet modulem, díky kterému je možné monitorovat a nastavovat celou řadu parametrů přes Ethernet (SNMP V3, Modbus TCP/IP, HTTPS).Další informace
Výrobce
  ADEL System
Part No.
CBI60048A
Kód
Záruka
36 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
    Poptat lepší cenu
    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář
    Popis
    Řada průmyslových napájecích zálohovaných zdrojů CBI (někdy též označované jako DC-UPS) od tradičního italského výrobce ADEL System přináší ty nejlepší technologie i do kategorie cenově dostupných zdrojů. Model CBI60048A je AC/DC zdroj se vstupním napětím o širokém rozsahu 115-230 V a stejnosměrným výstupem 48 V / 12,5 A, tedy s možností připojit zařízení s příkonem až 600 W. Ke zdroji se navíc dají připojit baterie a napájené zařízení tak zůstane v provozu i při výpadku síťového vstupu.
    Mezi další kontroly a ochrany baterie patří:
    • Chybná polarita baterií - ochrana proti připojení baterií s opačnou polaritou
    • Chybný typ baterie - ochrana proti připojení nekompatibilních baterií
    Výstupní napětí je možné regulovat v rozsahu 44 až 57 V, zdroj navíc snese až 100% přetížení výstupu bez odpojení zátěže. Proti zkratu je pak chráněn jednou ze 3 volitelných metod: 1) Hiccup mode 2) Continuous Out Mode 3) Manual Reset.
    Klíčové vlastnosti:
    • Vstup: 115 – 230 VAC
    • Výstup: 48 VDC / 12,5 A / 600 W
    • Účinnost: více než 91 %
    • Nabíjecí proud baterií až 15 A (nastavitelný)
    • Možnost přetížení až o 100 %
    • Podpora monitorování přes Ethernet (WEB/SNMP)
    • Výstupní relé (signalizace napájení / nízké úrovně baterie)
    • Pokročilý management a diagnostika baterií
    • Tlačítko pro start z baterií
    • Tři druhy ochrany proti zkratu: 1) Hiccup mode 2) Continuous Out Mode 3) Manual Reset
    • Kompaktní velikost + montáž na DIN
    • 3 roky záruka
    Kompletní portfolio zdrojů CBI a jejich parametrů naleznete v tomto katalogu.
    Parametry
    Management Ano
    Nabíjecí proud akumulátoru 15,5 A
    SNMP Ano
    Vlastnosti Průmyslový
    Fyzické parametry
    Hloubka (mm) 135
    Hmotnost (kg) 1.55
    Provedení DIN lišta
    Provozní teplota -25° až +70 °C